zajezd 1 20240523 1380750162V pátek 10.5.2024 jsme se vydali na školní výlet do Mnichova, kde jsme navštívili Deutsches Museum, kde bylo plno interaktivních a historických výstav, např. letadla z druhé světové války. Potom jsme se pěšky vydali do centra Mnichova (Marienplatz), kde jsme měli rozchod do čtyř hodin odpoledne.

Po samostatné prohlídce historického centra jsme prošli anglickou zahradou (Englischer Garten). Procházeli jsme kolem různých velkých jezer a stánků, u kterých se čas od času konaly kulturní zábavy / tance. Pak jsme si dali přestávku na místním posezení a vyšli jsme k autobusu, který nás na konci zahrady již očekával. Kolem jedenácté hodiny večer jsme všichni dojeli v pořádku domů.

Žákyně 8.B