V roce 2016 nás čeká změna v registraci členů ŠSK.  Na sněmu Asociace 15. 5. 2015 byl schválen příspěvek na člena 20 Kč. Viz.    Registrace

Na naší škole plníme disciplíny Sazka olympijského víceboje

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ JE SOUČÁSTÍ ČESKO SPORTUJE“, PROJEKTU ČESKÉHO OLYMPIJSKÉHO VÝBORU NA PODPORU ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU      Manuál disciplín

Školní sportovní klub při ZŠ Janského byl založen za účelem podpory sportu na naší škole a v oblasti Prahy 13. Svojí činností zabezpečuje materiální i organizační zázemí sportu na škole. Hlavní činností klubu jsou pravidelné sportovní činnosti v rámci kroužků, lyžařské, vodácké i zážitkové kurzy a školní výlety. Školní sportovní klub organizuje pohybové aktivity v rámci odpoledních sportovních kroužků dle zájmu žáků. Při zabezpečování akcí spolupracuje převážně s organizacemi působícími na naší škole.

V roce 2007 vzniklo při ŠSK Centrum sportu podporované 3 roky účelovou dotací z Asociace školních sportovních klubů ČR.

Logo Praha 13Městská část Praha 13 dlouhodobě působí jako spolupořadatel sportovních akcí (turnaje brännball, stolní tenis, badminton) - a formou grantů podporuje Školní sportovní klub při ZŠ Janského

Školní sportovní klub je členem Asociace Školních Sportovních Klubů

PaedDr. Jana Civínová