pedstaveni 1 20240424 1811960534Dne 16.4.2024 od 18,00 proběhlo v naší škole v Kinosále interaktivní divadelní představení pro rodiče s dětmi od 11let.

„Slyšíš mě!?“

“Ne…nechci…nevím…to je jedno…hmmm“

Divadelní představení vyprávělo příběh 15leté Elišky, která se cítí ve své rodině nepochopená.
Rodiče vnímá jako starší lidi bez vkusu a jako lidi, kteří ji pořád poučují a ničemu nerozumí.
Jak to je ale ve skutečnosti?

Představení bylo velmi dobře zpracované, trvalo cca 100 minut a bylo interaktivní. Výborná byla schopnost improvizace a schopnost reakce na děti i rodiče, kteří se zúčastnili představení. Reakce všech návštěvníků byla kladná. Aktuální téma, zajímavé provedení, vtažení rodičů s jejich dětmi do děje.

Divadlo Fórum je skvělý nástroj a celý koncept je velmi zajímavý. Spolupráci s Divadeltou si velice ceníme a určitě budeme rádi spolupracovat i v budoucnu.