minigolf 1 20230308 1312755180Ve středu 8. března se třída 5. B zúčastnila 6. ročníku celorepublikové soutěže Junior minigolf masters. Do obchodní centra Kotva si žáci přišli zahrát minigolf, na který se velmi těšili, jelikož tento sport někteří hráli poprvé. Nejprve děti dostaly od trenéra pokyny ke hře, a pak se pustily do zdolávání nejrůznějších drah.

Všichni se velmi snažili dostat míček do důlku na co nejmenší počet úderů, ale ne vždy se jim to podařilo. Akce byla skvěle zorganizována a pan trenér se všem snažil pomoci. Nejlepší třídy mohou postoupit do celorepublikového turnaje. I když nepostoupíme, užili jsme si krásné sportovní dopoledne a ještě jsme dostali další hodinu na minigolfu zdarma. Určitě ji do konce roku využijeme.

Učitelka: Karla Krištofová