Aktuality

stuzkovani 169 20151008 1189095360Dnes naši prvňáčci zažili velký den! Byli slavnostně přivítáni do "velké" školy a ostužkováni našimi deváťáky. Slavnost doprovázel bohatý program připravený vybranými žáky naší školy, kteří předvedli své taneční, hudební, pěvecké, gymnastické a dokonce i karatistické vystoupení, aby uvedli hlavní hvězdy slavnostního dne - naše prvňáčky!           obrázky a video.

1.A je třídou KOŤAT, k tomu také tematicky ladil jejich program, kdy v krásných a roztomilých kostýmech zatančili, zazpívali a dramaticky ztvárnili kocoury a kočičky z Kocoura Modroočka.
1.B je třídou SKŘÍTKŮ, kteří v krásných, pestrých kloboucích podle ročních období recitovali básně na toto téma, pak následovala společná píseň Chválím tě Země má a nakonec pohybově dramatické vystoupení z muzikálu Ať žijí duchové!
Všem našim prvňáčkům se jejich vystoupení moc povedlo..:) Všechny nadchlo svou profesionalitou a dojalo svou roztomilostí...:) Jedno oko dnes nezůstalo suché...
Všem, kteří se jakkoliv podíleli, moc děkujeme za spolupráci a pomoc při realizaci tohoto krásného zážitku..:)
Paní učitelky,
Renata Ulvrová  a Monika Linhartová