Ve dnech 29. a 30.9. proběhla na naší škole sbírka Srdíčkové dny a díky dětem, učitelům, rodičům, prarodičům a mnoha dalším byla velmi úspěšná. Pro vážně nemocné děti jsme společně vybrali 7 180 Kč. Děkujeme. Poděkování a certifikát nám zaslala také paní Lucie Faktorová z občanského sdružení Život dětem, se kterou již dlouhá léta spolupracujeme:

Srdečně Vám ještě jednou děkujeme za úspěšnou organizaci podzimních Srdíčkových dnů. Jste báječní! V příloze posíláme děkovný certifikát jako náš projev vděčnosti za Vaši pomoc a podporu. Prosím, předejte naše poděkování také vašim dětem a jejich rodičům, jejich pomoci si opravdu velmi vážíme.

Posílám ještě odkaz na krátká videa pořízená na zahájení Srdíčkových dnů 16.9. v Praze. Věříme, že Vás široká podpora sbírky Srdíčkové dny potěší, jako potěšila nás. www.shot.la/kzpA6

Děkuji Vám za příjemnou spolupráci, mějte se zatím moc hezky, ať se Vám vše daří.

Srdečně a s úctou

Lucie Faktorová