halloween 1 20231105 1013866881Ve čtvrtek 2. listopadu ožila naše škola strašidelným rojením. Strašidla z 1. A, 2.B a 3.B si společně zasoutěžila v nejrůznějších strašidelných disciplínách. Lovili jsme pavoučky, podlézali pavoučí síť, házeli jsme na cíl, obratnost jsme si vyzkoušeli na speciální halloweenské stezce. Nechyběla ani stezka odvahy, při které jednotlivé týmy odpovídaly na strašidelný kvíz. Na závěr si všechna strašidla pochutnala na nefalšovaném halloweenském pohoštění, které nám připravily maminky. Za odměnu jsme se společně podívali na film a večer končil vyhodnocením nejkrásnějších kostýmů a nejnápaditějšího pohoštění. Všechny děti si na závěr kromě společných zážitků a vysoutěžených sladkostí odnesly jako odměnu balonky a svítící náramky. Děkujeme kamarádům z osmých a devátých tříd za pomoc a už teď se těšíme na další společnou akci.

Paní učitelky Monika, Dana, Renata, Jana, Hanka, Terka a Kačka.