pohar 1 20230419 1825020603Tak toto je Zpráva s velkým Zet a má příběh, který se zapsal do úspěchů naší školy! Rozhodnutí zúčastnit se a přihlášení proběhlo na poslední chvíli. Tým vyrazil dne 18.4.2023 na travnaté hřiště do ZŠ Klausova s cílem dobře si zahrát se soupeři z jiných škol na Praze 13. Chlapci ukázali plné nasazení, vytrvalost, sportovního ducha a v základní skupině čtyř týmů z toho bylo 2. místo.

Čekalo nás semifinále s vítězem druhé skupiny a ejhle! Vítězství! A byli jsme ve finále! Proti klukům nastoupil tým třeťáků, a i když soupeř vyhrál, neměl to vůbec jednoduché. Naši chlapci z 2.B třídy získali krásné 2. místo v okresním finále fotbalového turnaje v McDonaldś Cupu, velký pohár a stříbrné medaile. Kapitán Lukáš Václavík, brankář Vladan Petrovič, Toník Pokorný, Max Borovička, Vašík Rams, Tobík Krampera, Kryštof Hlůže a Samík Mahoukou byli prostě skvělí.