jezisek 1 20211209 1834852063Ve středu 8.12. 2021 jsme využili možnosti vánočních dílen pro celý druhý stupeň a s vervou jsme se pustili do vyrábění vánočního cukroví i různých dekorací a svícnů. K finančním prostředkům 2208,- Kč, které jsme donesli od rodičů za nádherné kalendáře, které všichni žáci naší třídy vyráběli v průběhu října a listopadu na výtvarné výchově, jsme přidali další korunky za cukroví a dekorační předměty. Celková částka 4118,- Kč, kterou se nám podařilo shromáždit je určena na pořízení deskových puzzle pro malou Terezku, která přímo do školy poslala svůj dopis pro Ježíška

a zůstatek předáme do společného fondu školy pro pořízení dalších dárečků pro nemocné děti v Motole. Děkujeme všem, kteří s námi předměty vyráběli a především těm, kteří přispěli do naší sbírky.

 

Deváťáci ze ZŠ Janského

Podělte se o informace s ostatními