Dostali jste dva formuláře přihlášek na střední školy. (podrobné informace)

• Obě přihlášky vyplňte úplně stejně – na prvním místě se uvádí adresa a kód střední školy, kterou preferujete.
  • V prvním kole přijímacího řízení podáváte DVĚ PŘIHLÁŠKY, obě musí potvrdit škola.
  • Nezapomeňte nechat přihlášku podepsat rodičům. Bez podpisu zákonného zástupce vám ji nemohu potvrdit.
  • Pokud to škola, na kterou se hlásíte, vyžaduje, nezapomeňte na razítko od lékaře.
  • Vyplněné přihlášky nejpozději do čtvrtku 24. února doneste přímo mně, já vám je zkontroluji, orazítkuji a nechám podepsat panem ředitelem. Vše vyřizujte ráno před 8:00, nerušte nás prosím ve výuce během dopoledního vyučování.
  • Upozorňuji, že vám nepotvrdíme žádné tiskopisy stažené z internetu, pouze ty, které jste dostali od nás.
  • Potvrzené přihlášky musíte doručit řediteli vybrané střední školy nejpozději do 1. března.
  • Dodržte termíny a neřešte všechno na poslední chvíli!
  • Doporučuji přihlášky na školu neposílat poštou, ale donést osobně.
  • První týden v březnu vám rozdám zápisové lístky s dalšími informacemi, jak postupovat dál.
  • Více informací na www.msmt.cz  www.prijimacky.cermat.cz

Pokud budete cokoli potřebovat, zastavte se kterýkoli den mimo čtvrtku před 8:00, případně volejte.

Pevné nervy a držím palce!

Výchovný poradce Mgr. Monika Linhartová