ŠSK při ZŠ Janského pořádá ŠSK při ZŠ Janského pořádá Lyžařský zájezd do Rakouska. Letáček a přihláška

Pro nadcházející zimní sezónu jsme připravili zájezd pro lyžaře, bordaře, ale i začátečníky do rakouského Postalmu s ubytováním v chatě Welserhütte (www.postalm.at, )

Postalm je středisko zimních sportů ležící v nadmořské výšce 1200 - 1900 m, s velkým množstvím lanovek, lyžařských vleků a udržovaných sjezdových tratí všech obtížností. Permanentka je platná též na rekreační jízdu na nafouknutých pneumatikách – „snowtubing“.

 

Cena zájezdu (doprava autobusem, ubytování, plná penze) 5800,- Kč/osobu

Skipas na 5 dnů 1200 Kč (dospělí mají stejnou cenu), děti 4- 6 let platí 3000,- Kč a skipas mají zdarma.

Mimo klasických hlavních jídel můžeme konzumovat saláty, ovoce a zákusky formou švédských stolů.

Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh v zahraničí a odpovědnosti za škodu ( nutné zajistit individuálně)

Záloha 4000,- Kč do 15.1.2022  doplatek 3000,-Kč do konce ledna. Závěrečná informační schůzka proběhne  v lednu u tělocvičny v  ZŠ Janského,  nebo dle dohody.

V den odjezdu  u autobusu zkontrolujeme pas, ofocenou kartička ZP, pojistku, léky (hlavně ty, které dítě bere pravidelně) a Certifikát o očkování. Mobilní telefon doporučuji. Orientační seznam věcí:  osobní věci, pláštěnka, 2x čepice, rukavice, obuv do chaty, boty do sněhu, krém na opalování, hygienické potřeby. Každý účastník zájezdu bude mít vlastní ručník, domácí obuv a povlečení na polštář i peřinu, prostěradlo, v dostatečně velkém obalu lyže, hůlky, potvrzení o správně seřízeném bezpečnostním vázání. Zavazadla prosím označte visačkou se jménem a adresou dítěte.

Na přihlášce prosím nepřepisujte datum 7.2. 2022 -  zjednodušuji papírování a jedním formulářem zároveň vybírám bezinfekčnost. V případě, že dítě onemocní, přihlášku vyřadím. Na stálý dotaz prkno –  lyže? Terén je příznivý i k jízdě na prkně, proto budu respektovat vaši volbu.

                               

                                                                             PaedDr. Jana Civínová  tel:  724249283

Podělte se o informace s ostatními