pedskolaci 3 20150922 1661451354V úterý 22.9. jsme měli ve škole vzácnou návštěvu. Přišly se k nám podívat děti z mateřské školy Balonek, a protože se už všechny do "veliké" školy moc těší, chtěly si vyzkoušet, jak to tu chodí.

Viděly model kostry a lidského těla, poznávaly jednotlivé orgány, trénovaly smysly, při sportu si vyzkoušely, jak  fungují v lidském těle svaly. Za každý splněný úkol dostávaly jako správní školáci do notýsků razítka a protože všechny  pracovaly na velikou jedničku, odnesly si na závěr samozřejmě diplom a sladkou odměnu. Pochvalu si zaslouží i jejich starší kamarádi ze čtvrté a šesté třídy, kteří si v rolích průvodců vedli naprosto skvěle. I díky jim se mrňouskům odpoledne ve škole moc líbilo a až budeme organizovat další zábavné odpoledne pro předškoláky, určitě přijdou zas.

Monika Linhartová