kolobzky 3 20150921 1812049016V pátek 18.9. se sešly všechny děti naší třídy, aby si společně vyzkoušely své dovednosti na koloběžkách. Sešli jsme se před školou, na zádech batůžky se svačinou a vyrazili směr - Nové Butovice.Měli jsme trochu obavy z počasí, ale i to nakonec docela super vyšlo.

Nebylo velké vedro ale ani nepršelo, zkrátka na sportovní dopoledne tak akorát. Když jsme dorazili na místo, nejprve jsme se podívali na závodní dráhu. A pak se už s chutí pustili do samotného závodění. Ve skupině kluků to bylo hodně napínavé a časové rozdíly byly minimální. Bohužel koloběžkový defekt vyřadil Davču z bojů o medaili, ale David přesto bojoval a do cíle dorazil s koloběžkou na zádech. Celkovým vítězem se tentokrát stal Honzík Kantor, který si domů odnesl vítezný pohár, ale ani ostatní se nemusí za své výkony stydět. Závodili s chutí a jejich výkony byly úžasné. Společně jsme to pak oslavili dobrůtkou v MC Donaldu a vrátili se do své školy. Tam proběhlo společné vyhodnocení, všechny děti dostaly diplom a drobnou odměnu, vítezové pak i medaile. Sportování se vydařilo a my se zase můžeme společně těšit na nějakou další nejen sportovní akci.

A. Kudličková 4.A