Aktuality

jump 1 20151216 1949988569V úterý jsme s dětmi ze 4. A vyrazili na Jarov do Jump parku, abychom si před Vánocemi trochu protáhli svá těla. A bylo to super. Děti se nejdříve díky krátkému filmu seznámily se způsobem skákání na trampolínách a ukázaly si, co je na nich nebezpečné a jak může dojít k úrazu.   Video

Pak už jsme se vydali do víru trampolín. Na menších trampolínách jsme si nejdříve vyzkošeli, co s námi tramponína udělá. Někomu se dařilo více, někdo lítal jako hadr na holi. Pak jsme vyzkoušeli skákání do molitanové jámy. Po chvilce tréninku se některé děti pokoušely o přemety a ty nejodvážnější dokonce zkusily i pár salt. Uteklo to jako voda a hodina skákání byla pryč. Určitě jsme ale tady nebyli naposledy. Takže se těšíme zase po Novém roce.

A. Kudličková, Mgr. M. Horák