Aktuality

Vhalloween 3 20151104 1709768354 úterý 3.11. se malá "strašidla" ze tříd 1. A , 1.B, 3.A, 4. a 5. A sešla při oslavách Halloweenu. Děti se znovu přesvědčily, že škola není jen o učení, ale že se tady dá zažít spousta prima dobrodružství.

Po chodbách se celé odpoledne proháněli upíři, čarodějky, víly, kostlivci a další příšerky, které svědomitě plnily nejrůznější úkoly. Mohli jste je vidět při zpívání, vyrábění, dlabání dýní, nechyběla ani strašidlácká cesta odvahy po svíčkách, kterou nestačilo jen projít, ale všichni  odvážlivci museli ještě splnit několik neobvyklých úkolů. Na závěr večera na nás čekalo promítání filmu a pro dospělé nejtěžší úkol - vyhodnocení nejkrásnější masky, nejoriginálnějšího pohoštění a nejvtipnějšího receptu na rodinnou specialitu, která se podává např. v rodině upírů. Hluboce smekáme před všemi, kdo společně s dětmi připravovali pohoštění, které bylo nejen neskutečně nápadité, ale i naprosto profesionálně vyrobené. Při rozloučení u šaten školy nechyběly ani slzičky, které se ale spustily jen kvůli tomu, že ať se nám to líbí nebo ne, každá zábava musí někdy skončit. My se ale budeme společně těšit na příští rok, kdy si setkání strašidel u nás ve škole určitě zopakujeme a aby nám to rychle utíkalo, vyplníme si čas mezi tím dalšími společnými akcemi.

Monika Linhartová