soutz 1 20220203 1425351297Třídy 8.A. 8.B a 9. ZŠ Janského se v rámci předmětu Občanská výchova účastnili již tradiční fotografické soutěže, kterou vyhlásila místní Agenda 21 na Praze 13.  Tentokrát s tématem „Soutěž o nejhezčí fotografii vánoční výzdoby 2021.“ Všichni žáci odeslali požadované fotografie k vyhodnocení na radnici Prahy 13. Některé  snímky byly opravdu zdařilé a zástupci Městské části Prahy 13 je náležitě při vyhodnocení ocenili. Mimo věcných cen si výherci odnesli i památeční diplom, na kterém byla jejich fotografie. Jedním z úspěšných fotografů je Kája Guthová, která při focení zachytila na snímku nejen vánoční výzdobu, ale i naši školu. Všem oceněným žákům srdečně gratulujeme.

Jana Civínová, vyučující ZŠ Janského