skola 1 20211202 1718804793Tolik čertíků a čertic pohromadě už dlouho naše škola nezažila. To se třídy 1.B a 3.A proměnily ve čtvrtek 2.12. v pořádnou Čertí školu. A že s čerty nejsou žerty? To byste koukali! Umí se třeba náramně a legračně šklebit. Malý roztomilý čertík nám přinesl ranní vzkaz a úkoly, které čertíci a čertice museli během dopoledne společnými silami zvládnout.

Tancovali, hráli kostky, házeli bramborou, skládali čertí puzzle, soutěžili o nejdelší čertí ocas a taky malovali čerta. A pozor. Zjistili jsme, že ti naši malí čertíci a malé čertice si umí navzájem pomáhat. Že jsme to za jedno dopoledne nemohli všechno zvládnout? Nemalujte čerta na zeď. I Mikuláš s andělem nás stihli navštívit. Tak ahoj Čertí školo!

p. uč. Monika, Dana a Hanka