postalm 1 20221014 1470685704ŠSK při ZŠ Janského pořádá

Lyžařský zájezd do Rakouska – Postalmu

2.- 6.2. 2023

Pro nadcházející zimní sezónu jsme připravili zájezd pro lyžaře, bordaře, ale i začátečníky do rakouského Postalmu s ubytováním v chatě Welserhütte (www.postalm.at, ) přihláška a letáček

Postalm je středisko zimních sportů ležící v nadmořské výšce 1200 - 1900 m, s velkým množstvím lanovek, lyžařských vleků a udržovaných sjezdových tratí všech obtížností. Permanentka je platná též na rekreační jízdu na nafouknutých pneumatikách – „snowtubing“.

Cena zájezdu (doprava autobusem, ubytování, plná penze) 7500,- Kč/osobu

Skipas na 5 dnů 1500 Kč (dospělí mají stejnou cenu), děti 4- 6 let platí 4500,- Kč a skipas mají zdarma, děti do 4 let vše zdarma.

Mimo klasických hlavních jídel můžeme konzumovat saláty, ovoce a zákusky formou švédských stolů.

Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh v zahraničí a odpovědnosti za škodu ( nutné zajistit individuálně)

Záloha 6000,- Kč do 20.12.2022  doplatek 3000,-Kč do konce 31.1.2023. Závěrečná informační schůzka proběhne  v lednu u tělocvičny v  ZŠ Janského,  nebo dle dohody.

V den odjezdu  u autobusu zkontrolujeme pas, ofocenou kartička ZP, pojistku, léky (hlavně ty, které dítě bere pravidelně). Mobilní telefon doporučuji. Orientační seznam věcí:  osobní věci, pláštěnka, 2x čepice, rukavice, obuv do chaty, boty do sněhu, krém na opalování, hygienické potřeby. Každý účastník zájezdu bude mít vlastní ručník, domácí obuv a povlečení na polštář i peřinu, prostěradlo, v dostatečně velkém obalu lyže, hůlky, potvrzení o správně seřízeném bezpečnostním vázání. Zavazadla prosím označte visačkou se jménem a adresou dítěte.

Na přihlášce prosím nepřepisujte datum 2.2. 2023 -  zjednodušuji papírování a jedním formulářem zároveň vybírám bezinfekčnost. V případě, že dítě onemocní, přihlášku vyřadím. Na stálý dotaz prkno –  lyže? Terén je příznivý i k jízdě na prkně, proto budu respektovat vaši volbu.

PaedDr. Jana Civínová  tel:  724249283