Vážení rodiče,

letošní zápis do 0. a 1. ročníku probíhá tradiční formou v termínech od 7. 4. (13:00-18:00) do 8. 4. 2022 (13:00-17:00), pro zjednodušení můžete od 1. 4. 2022 vyplnit online formulář a vytištěný a podepsaný přinést v termínu zápisu do školy.

Odkaz pro online zápis  Video návod  Dokumenty

Další možností zápisu je stáhnout si příslušné formuláře přímo na webu školy, vyplnit, vytisknout, dodat další nutné listiny a dle návodu níže odevzdat ve škole přímo v termínech zápisu.

V případě, že nemáte možnost tisku, budou formuláře k dostání ve škole v době konání zápisu.

Zákonní zástupci přinesou k zápisu:

Vytištěnou a podepsanou Žádost o přijetí/ Žádost o odklad podanou přes aplikaci Zápisy online na webové stránce školy

rodný list dítěte nebo jeho ekvivalent

občanský průkaz zákonného zástupce dítěte

cizinci cestovní pas s povolením pobytu

doporučení (PPP, SPC, lékař…)

rozhodnutí o odkladu povinné školní docházky v případě, že byla v dubnu 2021 žádost o odklad podána na jiné škole v ČR

žádost o odklad

K žádosti o odklad je třeba přiložit dva doklady:

1. doporučení PPP nebo SPC

2. doporučení dětského lékaře, vyšetření odborného lékaře nebo klinického psychologa (dle obtíží dítěte).

Obě doporučení je třeba přiložit k žádosti u zápisu nebo nejpozději do 30. dubna 2022. Pokud nebudete mít všechna potřebná doporučení při zápisu, vyplňte nejdříve žádost o přijetí.

Bydliště zákonný zástupce doloží občanským průkazem nebo výpisem z evidence obyvatel.

Mgr. Jan Havlíček

Základní škola, Praha 13, Janského 2189