Dne 9.2. 2015 navštívily třídy 2.A,2.B, 3.B, 4.A a 4.B divadelní představení,,O líné babičce“ v Divadle v Dlouhé.

Příběh, který děti velmi bavil a nadchl je o babičce,která nebyla jen tak obyčejnou babičkou, ale babičkou, která si chtěla splnit svá odvážná a ještě nesplněná přání. Prostě to byla babička, která si ráda vyhodila z kopýtka, projela se v nejrychlejším autě na světě, letěla vzducholodí, dostala se na nejvyšší horu světa, naučila se lyžovat. Celý příběh je proložen hudbou a písničkami. Herci,hlavně,,babička“ jsou v neustálém kontaktu s dětskými diváky, takže si to děti hodně užívaly a mají krásný zážitek. Představení doporučujeme ostatním, kteří ho ještě neviděli.

,, A jestlipak vy ostatní víte, jaký má sen nebo po čem touží nebo co by si přála Vaše babička?