Výsledky olympiády z češtiny a němčiny - obvodní kolo
V českém jazyce letos získala 3. pozici Daniela Horáčková, žákyně 9.A. 1. místo v ONJ obdržel Jan Pauček, žák 9. a.

Výsledky obvodního kola.
Blahopřeji a držím palce při postupu do okresního kola.

Německý jazyk - kategorie II.A, II.B, II.C

Krajské kolo uvedených kategorií proběhne v úterý 10.3.2015 na Základní škole Emy Destinnové, náměstí Svobody 3/930, Praha 6. Soutěž začne prezencí v 8:15. Soutěžící si přinesou vlastní psací potřeby.    Propozice   Mapa

Do soutěže postupují vítězové obvodních kol. Jejich přihlášky na příslušném formuláři prosím zašlete na níže uvedenou adresu. K přihláškám prosím připojte počet účastníků v jednotlivých kategoriích a počet zúčastněných škol. Tyto údaje jsou nutné pro potřeby NIDV.

Vyplněné a podepsané přihlášky lze poslat buď elektronicky nebo klasicky poštou na adresu:   podlaha@ddmp6.cz , případně

Mgr. Jiří Podlaha, Dům dětí a mládeže Praha 6, U Boroviček 650/5, 163 00 Praha 6.

Německý jazyk - kategorie III.A, III.B

Propozice     Mapa

Krajské kolo uvedených kategorií proběhne ve středu 11.3.2015 na Gymnáziu Arabská, Arabská 14, Praha 6.

Soutěž začne prezencí v 8:15.

Soutěžící si přinesou vlastní psací potřeby.

Vyplněné a podepsané přihlášky prosím zasílejte buď elektronicky nebo klasicky poštou na adresu:   podlaha@ddmp6.cz , případně