gymnastika 2 20150126 1142623716V sobotu se konal další závod v gymnastice tentokrát v Dobříši, kterého se zúčastnila Kačka Mrázová. A určitě nelitovala.

Po skvělém a téměř bezchybném výkonu získala stříbrnou medaili. Před ní byla už jen o rok starší mistryně ČR pro rok 2014 v Doubí. Aby toho Kačka neměla málo, závodila i v neděli na Memoriálu J. Mládka v Počernicích. Tady byla konkurence hodně veliká, Kačka závodila i s o 4 roky staršími děvčaty. Přesto dost náročná a celekem povedená kladina a zařazení dvou salt na akrobacii zaslouží pochvalu. Tady závodili i obě naše mladé trenérky, které se věnují děvčátkům v přípravce. Anička Pekarčiková, mimochodem bývalá žákyně naší školy, skončila v prostných na 2. místě a na kladině byla 7. Míša Farabauerová pak postoupila do finále na 7. místo. Moc holkám gratulujeme.