V pondělí 15.12. se tělocvičně naší školy sešlo více než 30 malých gymnastek a gymnastů, aby svým rodičům, babičkám dědečkům a kamarádům ukázali, co všechno se stihli v gymnastice naučit.       Video

Vystupení začalo společnou malou klaunskou rozcvičkou, kde cvičili ti nejmenší- teprve tříletí špunti společně se svými třeba taky již o 5 let staršími kamarády. Bylo to úsměvné, plné chybiček, ale z dětí vyzařovala radost a o to nám, trenérkám hlavně jde.

Potom v krátkých blocích předváděly své vystoupení nejen starší gymnastky, ale mohli jsme vidět i ty maličké. Někdo toho umí více, někdo méně, důležité a podstatné ale je, že děti mají z pohybu radost, cvičení je baví do tělocvičny chodí rády a o tom mluví hlavně jejich rosvícené oči, nadšení a úsměv na tváři. K vánocům si tedy milý Ježíšku já a určitě i moje trenérky hlavně přejeme, aby u nás děti cvičily rády, něco se naučily a hlavně je cvičení a sportování bavilo.Všem rodičům moc děkuji za podporu dětí a pomoc při závodech a svým trenérkám pak za jejich sportovní nadšení, čas, který gymnastickým tréninkům věnují a trpělivost, kterou s dětmi mají. Ne vždy je to tak jednoduché, jak na první pohled vypadá a já jsem moc ráda, že je mám a s tréninkem pomáhjí.

Zároveń bych ráda popřála všem krásné vánoční svátky a hodně zdaru do nového roku 2015.

Budu se těšit na Vaše děti zase na prvním tréninku v lednu, který začíná 5.1. 2015.

Andrea