Paní zástupkyně,
velmi Vám děkuji za rychlou odpověď ohledně realizace projektu PaV v oblasti pohybu. Myslím, že Vaše škola je bezvadná. Katky Šrámkové jsem se ptala na organizaci pohybových přestávek, protože v jedné  škole s tím nemají zkušenosti, tak jsem vyzvídala.

Osobně velmi oceňuji, že u Vás jsou děti vaši partněři a že se jim důvěřuje, že dokáží být hodní a dodržovat pravidla. Pak není nutný stálý dozor a napomínání. V Čechách jinou takovou školu neznám, ale věřím, že program začít spolu to takto vede. Právě vedení k samostatnosti a odpovědnosti se mi u vás moc líbí.
Jsem ráda, že program pokračuje a že i děti jsou nadšené. To je ovšem díky učitelům. Mrzí mne, že testování bylo náročné, ale jistě jste všechno zvládli.
Velmi Vám děkuji za spolupráci a věřím, že program dovedeme do dobrého konce.
Srdečně zdraví Hana Dvořáková