erti 6 20141205 1351869942Tolik čertíků a čertic pohromadě už dlouho naše škola nezažila. To se třídy 1.B a 3.B proměnily v pátek 5.12. v pořádnou Čertí školu. A že s čerty nejsou žerty? To byste koukali! Umí se třeba náramně a legračně šklebit. Co je v kouzelném kufříku?

To byla hádanka, kterou naše Čertí škola začala.A představte si, někteří malí pekelníci to uhádli. V kufříku se ukrýval malý roztomilý čertík. Přinesl nám ranní vzkaz, pohádku a úkoly, které čertíci a čertice museli během dopoledne společnými silami zvládnout. A pozor. Nechybělo ani pravé peklíčko, do kterého se jen ti odvážní odhodlali nahlédnout. Že jsme to za jeden den nemohli všechno zvládnout? Nemalujte čerta na zeď. I velcí čerti nás stihli navštívit. Tak ahoj Čertí školo!

D.Zunová