skoly 2 20141127 1623386194Již potřetí se ve dnech 25. a 26.11 konal v obřadní síni radnice MČ Praha 13 Veletrh základních škol Prahy 13. Tato akce je určena zejména rodičům budoucích prvňáčků a jejím cílem je poskytnout jim informace o školách na jednom místě.     Video

Vzhledem k důležitosti kontaktů s veřejností jsme u toho nemohli chybět.Jak jsme připravili náš informační stánek, můžete posoudit na přiložených fotografiích. Ve 2 hodiny po poledni v úterý 25.11 byl Veletrh zahájen proslovem předsedy Výboru pro výchovu a vzdělávání Ing. Bobysudem. Po něm dostal slovo vedoucí Odboru školství pan Mošovský a pak už jsme přivítali první rodiče. Po dva dny naši učitelé vysvětlovali rodičům výhody výuky podle programu Začít spolu a přibližovali průběh školního dne. Kromě toho jsme nabídli jejich dětem i rozmanité možnosti využití volného času díky kroužkům, které škola pořádá nebo se na nich podílí jinak. Během Veletrhu jsme zodpověděli desítky dotazů a vystoupili ve třech regionálních televizích. O tom, jak byla prezentace naší školy úspěšná, se budeme moci přesvědčit při zápisu do 1. třídy, který se na Praze 13 koná ve dnech 22. a 23.1. 2015.

Miroslav Foltýn