sport 2 20141117 1642339639Dne 17.11. 2014 se 44 zájemců o sportovní vyžití setkalo v tělocvičně ZŠ Praha 13, Janského 2189. Oddíl basketbalu SK Velká Ohrada ve spolupráci se Školním sportovním klubem při ZŠ Janského uspořádal 1. Sportovní odpoledne. Účastníci se mohli  bez rozdílu věkových kategorií aktivně zapojit do pohybových činností dle svého výběru.   Fotografie   Video

Tentokráte byla v nabídce „Opičí dráha“,  různé obratnostní cvičení – hrazda, kladina, kruhy, podlézání, švihadla, lavičky, trampolínka, vysoké překážky. Nechyběl ani opravdový trénink basketbalu. Velké poděkování patří Kamile a Pavlovi za pečlivou přípravu a rodičům za aktivní dopomoc i zapojení do vlastního cvičení. Cvičitelky předškoláků Verča a Kačka nemohly chybět a všichni malí sportovci je opravdu rádi vítali. Akci budeme určitě pravidelně opakovat. Předpokládáme pořádání jednou za měsíc. Účast je zcela zdarma, přihlášky dopředu nejsou třeba. Čeká nás spousta aktivit i sportů, které se do dnešní dvouhodinovky nevešly. Všichni zaznamenali Zuzky pečlivý filmový záznam akce a držme palce, aby byl co nejdříve ke zhlédnutí. Odměnou všem dospělálům bude určitě rychlé usínání vybouřených malých sportovců.

Jana Civínová