plavani 9 20141208 1258549788V sobotu 6.12. 2014 uspořádal sportovní klub SK Velká Ohrada za podpory MČ Praha 13 pro své členy i pro širokou veřejnost v bazénu v Radlicích již třináctý ročník dětských plaveckých závodů „Přebor Velké Ohrady“.       Výsledky  Další foto  Video

Závod byl určen pro neregistrované plavce. Věkový limit nebyl stanoven, závodili i předškoláci. Nikomu nevadil ani nedodržený plavecký způsob u nejmladšího závodníka. Příjemné bylo nepřetržité povzbuzování velkého počtu rodičů a doprovodu, na tribuně u bazénu vytvořili velice příjemnou atmosféru. Celkové pořadí určoval součet umístění v závodech na 50 m prsa a 50 m volný způsob. Nejmladší závodníci plavali oběma styly jen 25 m. Přihlášených 41 závodníků bylo rozděleno do kategorií podle věku. Pro některé děti byla účast na závodech první v životě. Důležité byly krásné účastnické medaile s označením ročníku závodu pro všechny závodníky. V poslední dráze se mohli účastníci rozplavat nebo si jenom po závodě volně plavat. Pak už následovalo vyhlášení vítězů a předávání medailí a cen. Největší gratulace vždy patří vítězům. Všichni, kteří závod absolvovali, si zaslouží uznání za předvedené výkony a vysokou bojovnost. Gratulujeme. Velké poděkování patří samozřejmě i všem rozhodčím a organizátorům.