halloween 1 20141024 2062240231Ve čtvrtek 23.10. 2014 vstoupily do školy ve večerních hodinách opravdu vydařené masky. Žáci našich 6. tříd sklidili obdiv i od dospěláků z řad veřejnosti, kteří v tělocvičnách ještě hráli volejbal. Po výrobě strašidýlek z pomerančů  a opravdových obrovských dýní následoval program na celý večer.

Občerstvení, tematický film, diskotéka, noční bojová hra. Cestu vytyčovala vlastnoručně vyrobená svítící dekorace. Rozuměli jsme i přání: „Můžeme jít ve dvojicích?“. Někteří stateční ovšem okruh zvládli i dvakrát. Nechybělo vyhlášení nejlepší masky večera. Verunčina „Samara“ byla až neuvěřitelně skutečná.

Poděkování za zdařilou akci patří všem rodičům, kteří nám s akcí s velkým nasazením pomohli. Oceňujeme především úžasné masky, nápadité občerstvení, podporu a zapůjčení věcí na kulturní program i spaní.

Jana Civínová a Tomáš Bjaček nadšení učitelé druhého stupně