halloween 16 20141016 2017398990V úterý 14.10. se sešly děti 2.A , 3.A a 5.A, aby společně strávily příjemné chvíle spojené se svátkem Halloween. Po rozdělení do dvou skupinek si děti vyrobily papírového netopýra, do kterého následně obdržely sladkou odměnu a namalovaly si krásné tričko se svítícím strašidlem.

Po těchto ručních dílničkách viděly děti strašidelný film v našem kinosále a potom je už čekala jen stezka odvahy a plnění úkolů. Všichni museli projít strašidelnou cestu po svíčkách, kde je čekaly nelehké úkoly. Sestavit kostru z jednotlivých částí lidského těla, najít v nepříliš lákavém slizu jedovatého pavouka a prolézt tmavým tunelem. Již tradičně také proběhla soutěž o nejhezčí masku, o nejvydařenější strašidlácký recept a největší strašidelnou dobrůtku. Sýrová košťátka Berušky Bláhové stejně jako maska Lucky Ernstové neměly chybu. I když vybrat opravdu jen to nej nej nej bylo pro porotu velice těžké… Náš strašidlácký večer byl prostě super a děti si to snad skvěle užily. Poděkování pak jistě patří hlavně paní učitelce Linhartové, která celou akci připravila a ostatním učitelkám, které při celé akci trpělivě pomáhaly.