draek 1 20141006 1821724016V neděli 5.10. pořádala naše škola ve spolupráci s SK Velkou Ohradou již 7. ročník závodů ve sportovní gymnastice děvčátek ale i chlapců. Do naší tělocvičny na Velké Ohradě se sjelo více než 130 závodnic  z celé republiky - tentokrát přijela i děvčátka z Brna nebo Vítkovic.  Video

Celkem se zúčastnilo 15 oddílů. Ty nejmenší gymnastky  4-5 leté si odvezly medaile s dráčkem na památku. V kategorii nejstarších - 9 letých, jsme se mohli radovat ze dvou medailí - Anetka vybojovala stříbro a Kačenka bronz. V soutěži družstev - v kategorii A  náš tým obsadil krásné 3. místo. Děti byly skvělé a my si jen budeme přát, aby je gymnastika ještě dlouho bavila a u sportu vydržely.