braennball 1 20150625 2078184556Dne - 25.5. 2015 se všichni přítomní žáci školy z druhého stupně účastnili sportovního dne s náplní netradiční pálkovací hry - brännball. V roli rozhodčích a zapisovatelů se osvědčili žáci, které v tu dobu nehráli.   Foto     Foto družstev

Každý si tedy mohl vyzkoušet roli hráče i rozhodčího. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin – první skupina - 6.A, 6.B a 7.A ve druhé skupině se o účast v bojích o medaile utkaly třídy 8.A. 8.B a 9.A. Učitelé působili v roli poradců.

Po odehrání základní části se o celkové první místo utkali vítězové obou skupin, třídy umístěné na druhém místě ve skupinách sehrály rozhodující zápas o bronzový stupínek. Třídy, které skončily na 3. místě ve skupině pak hrály o umístění na pomyslném pátém nebo šestém stupínku.

Konečné pořadí : 1. místo 9.A (pan učitel Horák)

2. místo 7.A (paní učitelka Krištofová)

3. místo 8.A (paní učitelka Lenhartová)

4. místo 6.B (paní učitelka Civínová)

5. místo 8.B (paní učitelka Olšovská)

6. místo 6.A (pan učitel Bjaček)

Organizace  závodu  byla postavena na spolupráci dětí, vzájemné toleranci tříd a principech fair play. Vítězové získali putovní pohár ředitele školy a všichni žáci si odnesli osobní vysvědčení z testování disciplín olympijského víceboje.

Jana Civínová – učitelka TV