plavba 1 20150604 1673840658Vzhůru na palubu, dálky volají....to si zpívala celá třída II.B v úterý 19.5. 2015 při plnění své cesty v rámci celoškolního projektu „Krásy naší vlasti“.

Vypravili se totiž na Vltavu a pozorovali krásy Prahy z paluby lodě Labe. Mnozí žáci jeli lodí po Vltavě poprvé a proto to pro všechny byl velký zážitek. Na druhé straně však všichni vypadali jako ostřílení námořníci – nikdo si nezapomněl obléknout námořnické pruhované tričko a námořnickou čepici. Oblečení se velmi líbilo i kapitánovi lodě.

Před naloděním se třída také prošla Botanickou zahradou UK, kde se dětem také velmi líbilo.

I když jsme na sluníčko čekali marně, tak nás počasí nerozladilo a výlet jsme si patřičně užili.