Dne 24.4.2015 proběhlo tradiční obvodní kolo turnaje ve vybíjené škol Prahy 13 na FZŠ Otokara Chlupa. Soutěžilo se v kategorii dívek šestých tříd.

Děvčata ve složení: Lucka Švankmajerová, Yulinka Koval, Verča Malíková, Natálka Ferencová, Viki Macháčková, Niki Nogolová, Sabinka Rožánková, Johanka Mazáčová, Vanesa Borkovská, Kristýnka Polivková a Dominika Benešová po náročném celoškolním sportovním dni nastoupila statečně do turnaje. Druhé místo ve skupině a následný postup do boje o medaile nám unikl o jednu vybitou hráčku. Byla to škoda, ale sportovní štěstíčko se tentokráte přiklonilo na stranu soupeřů. Děvčata potěšila svým vystupováním a statečnou hrou. Za reprezentaci školy zaslouží poděkování.

Jana Civínová, učitelka TV

vybíjená