zapis 23 20150122 1936086050Ve čtvrtek 22.1. a v pátek 23.1. od 13 hodin jsme v naší škole přivítali budoucí prvňáčky s jejich rodiči. Děti čekala "procházka pohádkovým lesem", kdy  na stanovištích s pohádkovými bytostmi plnily různé úkoly a zároveň si prohlédly školu a seznámily se s p. učitelkami.   Podívejte se také na video z prvního dne,  video z druhého dne zápisu, reportáž TV13 a fotografie Výsledky zápisu.

Můžete si také přečíst, co Váš prvňáček bude orientačně potřebovat do školy. Veškeré detailní informace dostanete 11.6.2015 na schůzce rodičů předškoláků.

Další informace - Školní vzdělávací program, přečtěte si něco o násškolní řád Spádová oblast školyOdklad školní docházkyPřijetí dětí mladších 6 let ke školní docházce,

Pokud jste na zápis zapomněli či jste z jiného důvodu nemohli přijít máte stále možnost až do 15. února vašeho prvňáčka do naší školy zapsat. Tentokrát však již bez doprovodného programu. Stačí navštívit vedení školy, kde vás ochotně do naší školy zapíší. Totéž platí i v tom případě, že vás v jiné škole z kapacitních důvodů nebudou moci přijmout.