Ve středu se sešly nejen rodiče, ale i babičky , dědečkové a ostatní, aby se podívali na své ratolesti, co si pro ně tentokrát připravili.

Nebyly to pohádky ani žádný vánoční příběh, ale tentokrát jen obyčejné písničky a koledy s doprovodem klavíru a dětských hudebních nástrojů. Děti naší třídy se moc těšily, až se budou moci pochlubit básničkami a písničkami, které se naučily. A šlo jim to opravdu skvěle. Všichni zaslouží velkou pochvalu. Škoda jen, že se vzhledem k různým onemocněním, se nemohli tentokrát zúčastnit všichni. I tak ale velké poděkování přítomným rodičům a hlavně dětem, za jejich velkou snahu. I já bych ráda alespoń tímto způsobem popřála všem rodičům i dětem krásné vánoční svátky, hodně odpočinku a spoustu pozitivní energie. Děkuji moc všem, kteří pomáhají kde se dá, moc si vaši pomoci vážím a přeji všem dětem i Vám krásné a pohodové vánoce a hlavně pak šťastné vykročení do nového roku 2015..

Máte skvělé děti buďte na ně pyšní, jsou super. Já jsem moc ráda, že s nimi mohu pracovat a být.

Takže krásné vánoce a těším se na Vás na všechny zase v lednu!!!!!

Andrea