kouzla 22 20141209 1890642315V úterý ráno se třídy 3. A, 4. A a 5.A vydaly společně autobusem do Líbeznic, aby navštívily Divadlo kouzel Pavla Kožíška. Cesta ubíhala rychle, děti soutěžily a než jsme se nadáli, byli jsme na místě. Kouzlení mělo vánoční atmosféru a kouzelník zapojil do svých kouzel i některé učitelky.

U nás si kouzlo s kartami vyzkoušela i paní učitelka Lišková, která sklidila velký aplaus.Dětem se pak hlavně líbila kouzla s rubikovou kostkou, barevnými mašličkami, dárkovými taškami a šátkem. Zakouzlila si i Karolínka Zdichyncová ze 3. třídy. Děti byly spontánní, tleskaly, kříčely, smály se a prostě si to skvěle užívaly. Nakonec se s kouzelníkem Pavlem vyfotily a odnesly si na památku jeho fotku s věnováním.