zavody 2 20141208 1730275913V sobotu 6.12. se konal již tradiční závod ve sportovní gymnastice na Zbraslavi. I naše malé závodnice se tohoto závodu zúčastnily. Sjelo se sem kolem 80 malých závodnic, které cvičily ve třech věkových kategoriích.   Video  Výsledky

V kategorii nejlmladších -teprve 4- 5letých děvčátek jsme měli tři zástupkyně.Nejvíce se dalřilo Emičce Skálové, která skončila na pěkném 22. místě.31. skončila Majdalenka Poláková a 33. Tínka Hobstová- obě nejmladší závodnice startovního pole. Všechny cvičí teprve od září a protože se moc snažily, dostaly i krásné účastnické medaile.

V kategorii ročníku 2008 jsme se mohli radovat ze zaslouženého vítězství Amálky Novotné, která získala i krásný pohár. Zacvičila krásně a tady už se projevila účast na soustředěních a také zvýšení tréninkových jednotek. Ale i Lee se dařilo a cvičila moc pěkně. Od jejíhpo prvního závodu je vidět, kolik práce udělala. Všechny zaslouží velkou pochvalu za své cvičení a rodičům a Míše Farabauerové děkuji za jejich pomoc při závodě.