Modelářský kroužek

Stavba papírových modelů (typicky z ABC – známe všichni) nebo plastikových modelů.

Cílem kroužku je rozvoj jemné motoriky, trpělivosti a soustředění. Skrze modely také budeme poznávat historii.

Kroužek je určen pro děti od 5. třídy.

Cena 600,- Kč/pololetí zahrnuje barvy na modely, štětečky, lepidla, podložky apod., stavebnici si dítě přinese vlastní.

Vedoucí kroužku: Miroslav Foltýn, tel. 603 420 514

Termíny:

Úterý 14:15 – 15:45 – míněno spíše pro mladší děti

Středa 15:30 – 17:00 – pro všechny zájemce

Začínáme 30.9., sraz u automatu na sušenky a pití. Platba za kroužek se vybírá na druhé hodině 7. nebo 8.10.2014.

Přihlášky

1. Elektronicky na mail m.foltyn@zs-janskeho.cz, do předmětu prosím napište Modelářský kroužek. Dále uveďte jméno a příjmení dítěte, třídu, vybraný termín a o jaké modelaření máte spíše zájem (papír/plast). Pokud dítě není žákem ZŠ Janského, tak také adresu a spojení na rodiče.
  2. Vyplněním papírové přihlášky níže a doručením do kanceláře školy.