minihazena 1 20180225 1727689339Ve čtvrtek 22. 2. 2018 se pod záštitou Českého svazu házené uskutečnil v ZŠ Janského jeden z pravidelných turnajů Prokopské ligy v miniházené žáků 1. - 3. tříd. Ze svazu přišli profesionální hráči, aby rozhodovali v jednotlivých utkáních.

Děti hrály s velkou chutí a nasazením, každý zápas si velmi užívaly. K velké radosti všech to přineslo pro naší školu skvělý výsledek a sluníčko štěstí se na naše děti usmálo. Pogratulujme obzvlášť našim malým prvňáčkům ze třídy 1.B, kteří získali při své premiéře první místo! Stejně tak patří velká pochvala žákům druhé a třetí třídy za třetí a druhé místo. Všichni si vychutnali krásnou a příjemnou sportovní atmosféru a těší se na další házenkářské setkání.