plavani 1 20161206 152581171113. ROČNÍK DĚTSKÝCH  PLAVECKÝCH ZÁVODŮ „PŘEBOR VELKÉ OHRADY“  -  Výsledky

V sobotu 3.12.2016 uspořádal sportovní klub SK Velká Ohrada za podpory MČ Praha 13 pro své členy i pro širokou veřejnost v bazénu v Radlicích již třináctý ročník dětských plaveckých závodů „Přebor Velké Ohrady“.

Závod byl určen pro neregistrované plavce. Věkový limit nebyl stanoven, závodili i předškoláci.

Nikomu nevadil ani podpůrný pásek u nejmladšího závodníka. Příjemné bylo nepřetržité povzbuzování velkého počtu rodičů a doprovodu, na tribuně u bazénu vytvořili velice příjemnou atmosféru. Celkové pořadí určoval součet časů z obou závodů. Nejmladší závodník plaval jen 25 m. Přihlášených 48 závodníků bylo rozděleno do kategorií podle věku.
Pro některé děti byla účast na závodech první v životě, proto nejprve absolvovali instruktáž. V poslední dráze se mohli účastníci rozplavat nebo se jenom po závodě volně  koupat . Pak už následovalo vyhlášení vítězů a předávání medailí a cen.
Všichni, kteří závod absolvovali, si zaslouží uznání za předvedené výkony a vysokou bojovnost. Gratulujeme.

Velké poděkování patří samozřejmě i všem rozhodčím a organizátorům.

Jana Civínová