ovov 1 20151111 1601035288Dne 11.11. 2015 se všichni přítomní žáci, kteří svým výkonem na školním kole 23.4. 2015 získali některý z odznaků OVOV, účastnili slavnostního předávání v tělocvičně školy. Odznaky dětem slavnostně předával ředitel ZŠ Janského RNDr. Miroslav Foltýn

a zástupci organizačního výboru odznaku všestrannosti olympijských vítězů pan Radek Zavřel a Ondřej Novotný. Organizace dubnového závodu byla postavena na spolupráci dětí. Žáci vyšších ročníků se starali o 2 mladší spolužáky. Prováděli je jednotlivými stanovišti, dohlíželi na rozcvičení, správné technické provedení disciplín a též na pitný režim i oblékání. Realizovali zábavu v době přestávek. Příkladem sloužili především vlastním sportovním výkonem. Jako rozhodčí na jednotlivých stanovištích se představili všichni učitelé ze školy včetně vedení. Na jednotlivé disciplíny si žáci nosili své osobní listy a po splnění a zapsání výkonů ze všech disciplín je odevzdali svým třídním učitelům. Po doplnění výsledků do celorepublikového adminu Sazka olympijského víceboje třídními učiteli, se už jen čekalo na zaslání odznaků od organizačního výboru. Díky grantovému řízení na Praze 13 jsme získali prostředky i na ceny pro závodníky.

PaedDr.Jana Civínová – učitelka TV