mr 1 20160622 1327448191Hned 7 děvčat z kroužku gymnastiky se kvalifikovalo na otevřené mistrovství české republiky v Hulíně. V kategorii nejmladších žákyň vybojovala Mája Frońková krásné 10. místo, Laurinka Hildebrandt skončila 14. V kategorii 8 letých děvčátek pak Amálka Novotná skončila 5. a Lea Pospíšilová 16.          Video

I v další kategorii se holky neztratily. Domča Olivová skončila také 5. a Žanetka Šoltysová byla 6. Největší radost nám ale tentokrát udělala Lála Linková, když i po pádu z kladiny obsadila krásnou 3. příčku a poprvé si odváží domů opravdickou velkou bronzovou medaili z mistrovství. Většina těchto gymnastek již od září bude trénovat ve specializované gymnastické hale v Dobřichovicích a já pevně věřím, že malé gymnastky z Ohrady půjdou ve stopách svých oddílových kamarádek. Všem děkuji za krásnou reprezentaci tohoto sportu, přeji hodně odpočinku po prázdninách a budu se těšit v září.