Aktuality

Školní knihovna ZŠ Janského, Janského 2189 oznamuje široké veřejnosti, že vybírá knihy pro Burzu knížek. Pokud máte doma knihy, které už nepotřebujete, ale někomu by ještě udělaly radost, noste je prosím do 10. května do recepce školy, která je otevřena od 8 do 14 hodin. Darovat můžete knihy všech žánrů – dětské, naučné i beletrii.

Burza se bude konat ve čtvrtek 10. května od 8 do 19 hodin. Nabídneme i spoustu knížek, které máme v naší knihovně vícekrát. Přijďte si tento den knihy zakoupit, některé za symbolickou cenu 20 Kč, doplnit si tak svou domácí knihovnu a přispět na dobrou věc.

Výtěžek z burzy použijeme pro nákup nových knih do školní knihovny pro projekt Čtení pomáhá, který spojuje potěšení ze čtení s radostí z pomoci druhým.

Přijďte se podívat, knihy přece patří mezi své čtenáře.