Aktuality

taborak 1 20210624 1696113973Konečně jsme se, skoro všichni, poprvé a naposledy v tomto školním roce společně setkali. Udělali jsme si táborák i se sprchou.
Moc děkuji všem rodičům, kteří si našli čas a přišli.

Takto náš den popsaly děti - ukázky z některých prací:

Rozloučení u táboráku se mi moc líbilo. opékali jsme buřty, chleba nebo marschmello. Také jsme běhali pod vodou a prali jsme se o hadici, byla to veliká legrace.

Velká sranda taky byla, když jsme hasili oheň. Nabrali jsme do kelímků a naráz jsme to lili. (Evka Ramíková)

Po dlouhé době jsme se zase sešli. Paní učitelka měla krátký proslov a potom to začalo. Opékali jsme buřty, ....... Poté se zapla hadice s násadou. Z poklidného místa se stalo bojiště. Bojovali jsme o hadici s vodou. (Viki Zachar)

.....já s Verčou jsme se nemohly namočit, protože jsme si ve škole vyrobily tričko a ještě jsme je neměly vyžehlené, tak by se nám obrázky roztekly. Prostě jedním slovem - táborák byl super. (Kamča Melnyk)

Ve čtvrtek odpoledne jsme se sešli u naší školy. Někteří přišli sami, jiní s rodiči. Všem se akce líbila. Paní učitelka pustila vodu a my jsme se šli osvěžit... (Anička Bělohoubková)

Tento společný den jsme si moc užili.

Všechny děti z 5. A + Barbora Vilímková