Chtěl bych touto cestou pozdravit všechny své nové kolegy a kolegyně i ostatní pracovníky ZŠ Janského, stejně tak i všechny studenty a jejich rodiče. Prázdniny jsou sice teprve v polovině, ale pomalu a neúprosně se blíží jejich konec a nás všechny čeká nový školní rok 2017/2018. Na konci školního roku 2016/2017 došlo ke změně ve vedení školy a někteří jsou možná na pochybách, co bude dál. Nikdo nemusí propadat panice, škola naváže na všechny své předchozí úspěchy a troufám si tvrdit, že přidá i mnoho dalších. Tímto bych chtěl také poděkovat RNDr. Miroslavu Foltýnovi za jeho předchozí práci a vedení ZŠ Janského.
Nový školní rok je za dveřmi a nás všechny tedy čeká mnoho práce, která přinese drobné, ale i větší změny, které jistě zlepší již tak dobře zapsanou školu s velkou tradicí.
Všem přeji co nejvíce slunce a radostí ze srpnových dní. Načerpejte co nejvíce energie, abychom mohli v novém školním roce vykročit jistou nohou a správným směrem.

Mgr. Jan Havlíček
Nově jmenovaný ředitel ZŠ Janského